TUS DLA DZIECI Z AUTYZMEM
jak pracować metodą TUS i budować relacje wskazówki dla terapeutów

Dołącz do webinaru

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Webinar dla nauczycieli i terapeutów


Jeśli chcesz wiedzieć, jak jak pracować z dzieckiem z autyzmem, zapisz się na bezpłatny webinar.

Wtorek 14.06.2022

20:00 - 21:00

Czas trwania 1 godzina

Liczba miejsc jest ograniczona!

Prowadzący:

Joanna Węglarz

Jako terapeuta, nauczyciel z pewnością wiesz, że to co najczęściej charakteryzuje dzieci z autyzmem, to deficyt w zakresie komunikowania się. Zajęcia treningu umiejętności społecznych mają za zadanie ten deficyt zmniejszyć - są jednym z najważniejszych elementów terapii dziecka z autyzmem.


Z myślą o terapeutach i nauczycielach, którzy chcą pomóc dzieciom, chcą ułatwić im komunikowanie się i nawiązywanie relacji oraz zdobycie umiejętności z w dziedzinach, w których mają największe braki, przygotowaliśmy bezpłatny webinar.

Dołącz do webinaru

Dowiesz się, z jakimi problemami zmagają się dzieci z autyzmem i dlaczego warto pracować z nimi metodą TUS

Poznasz odpowiedź na pytanie: jak zadbać o relację z dzieckiem z autyzmem, aby zajęcia przynosiły efekty, ale również były przyjemne dla obu stron

Jak wykorzystać metodę TUS do polepszenia relacji z dziećmi w spektrum autyzmu w szkole

Dowiesz się, z jakimi problemami zmagają się dzieci z autyzmem i dlaczego warto pracować z nimi metodą TUS

Dodatkowo otrzymasz kilka konkretnych wskazówek, jak zaangażować dziecko z autyzmem w zajęcia treningu umiejętności społecznych.


Webinar przygotowaliśmy z myślą o terapeutach, ale też nauczycielach, którzy chcą pomóc dzieciom z autyzmem, chcą wiedzieć jak skutecznie wspierać ich kompetencje społeczne oraz budować z nimi relacje oparte na szacunku.

specjalista psychologii klinicznej, wykładowca akademicki, trener, terapeuta EMDR. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunkach: „Psychologia kliniczna” na AMG w Gdańsku, „Diagnoza i rehabilitacja neuropsychologiczna” na UMCS w Lublinie oraz „Organizacja i zarządzanie oświatą” na Uczelni Lingwistyczo-Technicznej w Świeciu”. Jest autorką wielu programów szkoleniowych oraz współautorką 3 książek „Mruczący Kotek. Zajęcia relaksacyjne dla przedszkolaków”, „Wspólna przygoda. Zestaw do prowadzenia umiejętności społecznych” oraz „Trening Umiejętności Społecznych dzieci i młodzieży Przewodnik dla terapeutów”.

Joanna Węglarz

Psycholog, Dyrektor NPDN Studio Psychologiczne

Prowadzący webinar

Wtorek 14.06.2022

20.00 - 21.00

Czas trwania 1 godzina

ZAPISUJĘ SIĘ NA BEZPŁATNY WEBINAR

Zapisuję się!
Dni
Godzin
Minut
Sekund