Studio Psychologiczne Joanna Węglarz

Powstało by przede wszystkim pomagać dzieciom i młodzieży oraz wspierać rodziców w trudnym procesie jakim jest wychowanie.

Jesteśmy gotowi cierpliwie wysłuchać pytań i obaw rodziców i zaproponować rozwiązania-narzędzia psychologiczne – jeśli takie są potrzebne.

Dodatkowo prowadzimy warsztaty i szkolenia dla pedagogów, psychologów, logopedów, terapeutów obejmujące tematykę związaną z pracą z dzieckiem.

Nasze motto to: SŁUCHAĆ BY ZROZUMIEĆ

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami.

Psycholog, specjalista psychologii klinicznej, socjoterapeuta, trener. Ukończyła studia podyplomowe „Diagnoza i rehabilitacja neuropsychologiczna” prowadzonych na UMCS w Lublinie, na co dzień  pracuje w Centrum Rehabilitacji Ośrodku Wczesnej Interwencji w Gdyni oraz Gdańskim Ośrodku Pomocy Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży.

Ukończyła wiele szkoleń związanych z pracą z dziećmi m.in. „Kurs podstaw psychoterapii – Elementarz psychoterapeuty”, „Dysleksja Rozwojowa”, „Elementarz psychoterapeuty”, „Podstawy wiedzy o neurorozwoju” „Diagnostyka FASD” , „Diagnoza neuropsychologiczna dzieci,” „Więź jako czynnik chroniący rozwój”, „Integracja odruchów dynamicznych i proksymalnych”, „Terapia Taktylna”.

Dorota Gach

Dorota Gach

psycholog, socjoterapeuta

psycholog, socjoterapeuta, terapeuta ręki. Pracuje jako terapeuta dzieci z zaburzeniami rozwojowymi , prowadzi zajęcia psychoedukacyjne oraz Trening Umiejętności Społecznych dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Współpracuje z Przedszkolem Kompetencyjnym Kolorowa Ciuchcia oraz Stowarzyszeniem Pomocy Osobom Autystycznym

Agata Hejmowska

Agata Hejmowska

Psycholog

psycholog. Nieustannie rozwija się zawodowo poprzez udział w szkoleniach i kursach – ukończyła m. in. studia podyplomowe na kierunku „Psychologia kliniczna”, podstawowy kurs zakresu psychotraumatologii, III stopniowy kurs terapii behawioralnej, a także kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu i w tym nurcie pracuje najczęściej.

Na co dzień pracuje w szkole z dziećmi i młodzieżą, również z różnymi typami niepełnosprawności. Posiada również doświadczenie w terapii osób autyzmem, zespołem Aspergera, ADHD, chorobami przewlekłymi oraz zaburzeniami psychicznymi.

Anna Piotrowicz

Anna Piotrowicz

Psycholog

Jestem psychologiem, mediatorem, nauczycielem, psychoterapeutą w trakcie procesu certyfikacji przy Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej w Poznaniu. Ukończyłam pierwszy stopień kursu terapiiskoncentrowanej na rozwiązaniach przy Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Warszawie oraz szkolenie specjalistyczne w zakresie metody pracy z dziećmi i rodzicami: "Dam radę" oraz metody " Jestem z Ciebie dumny" uzyskując tytuł praktyka, ukończyłam III kurs terapii behawioralnej. Pracuję w szkole międzynarodowej oraz w placówce opiekuńczo-wychowawczej, dzieci z rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej. Konsultuję także rodziny. Nieustannie rozwijam się uczestnicząc w różnych szkoleniach, konferencjach, seminariach.

Michał Bentkowski

Michał Bentkowski

Koordynator ds szkoleń i administracji
Maja Stefaniak

Maja Stefaniak

Psycholog dziecięcy

zawodu psycholog dziecięcy, z powołania mama 4 dzieci, z zamiłowania harcerka. Prowadzi zajęcia i spotkania dla rodziców i dla dzieci. Uwielbia czytać książki sama i z dziećmi.

Jacek Gach

Jacek Gach

Pedagog

pedagog przedszkolny i wczesnoszkolny, nauczyciel mianowany, socjoterapeuta, od 10 lat pracuje w szkole integracyjnej oraz domu dziecka, zajmuje się wsparciem dzieci z różnego rodzaju zaburzeniami rozwojowymi w tym z autyzmem, FASD i niepełnosprawnościami sprężonymi.