Wykorzystanie relaksacji w pracy
z dzieckiem z traumą

Dołącz do webinaru

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Webinar dla nauczycieli i terapeutów


Ten webinar jest odpowiedni dla Ciebie, jeśli zależy Ci na tym, aby nawiązać więź i aby pomóc odzyskać wewnętrzną równowagę dziecku, które przeżyło jedną z ekstremalnie trudnych dla niego sytuacji.

Środa 17.08.2022

19:00 - 20:00

Czas trwania 1 godzina

Liczba miejsc jest ograniczona!

Prowadzący:

Joanna Węglarz

Pracujesz z dziećmi, które doświadczyły traumatycznych wydarzeń? A może jesteś rodzicem lub opiekunem dziecka, w życiu którego pojawiły się ciężkie, obciążające go przeżycia? Zapisz się na webinar, dzięki któremu dowiesz się, jak wykorzystać metody relaksacyjne i pomóc dzieciom odzyskać poczucie bezpieczeństwa i wewnętrzny spokój.

Wydarzenie traumatyczne powoduje ogromny niepokój, cierpienie, a w przypadku dzieci zachwianie poczucia bezpieczeństwa – jednej z najważniejszych potrzeb dziecka!


Jako opiekun, nauczyciel, osoba pracująca na co dzien z dziećmi, być może masz kontakt z takimi, które doświadczyły przeżyć traumatycznych i nie do końca wiesz, jak postępować i czy jest coś, co możesz dla takiego dziecka zrobić.


Ten webinar jest odpowiedni dla Ciebie, jeśli zależy Ci na tym, aby nawiązać więź i aby pomóc odzyskać wewnętrzną równowagę dziecku, które przeżyło jedną z ekstremalnie trudnych dla niego sytuacji, np.:

  • Straciły bliską osobę
  • Były świadkiem przemocy
  • Doświadczyły przemocy 
  • Są uchodźcami
  • Były świadkiem ataków wojennych 
  • Funkcjonują w rodzinie dysfunkcyjnej 

Dołącz do webinaru

Poznasz 5 prostych technik relaksacyjnych, które warto wykorzystać podczas pracy z dzieckiem, które doświadczyło traumy

Zrozumiesz, jaki wpływ mają przeżycia traumatyczne na funcjonowanie dziecka

Będziesz wiedzieć, jakie zachowania przejawiają dzieci z traumą

Będziesz wiedzieć, w jaki sposób możesz pomóc dziecku po traumie

Dodatkowo, biorąc udział w tym webinarze otrzymasz BONUS NIESPODZIANKĘ, który przyda się do pracy z dziećmi dotkniętymi trudnymi, bolesnymi doświadczeniami.

specjalista psychologii klinicznej, wykładowca akademicki, trener, terapeuta EMDR. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunkach: „Psychologia kliniczna” na AMG w Gdańsku, „Diagnoza i rehabilitacja neuropsychologiczna” na UMCS w Lublinie oraz „Organizacja i zarządzanie oświatą” na Uczelni Lingwistyczo-Technicznej w Świeciu”. Jest autorką wielu programów szkoleniowych oraz współautorką 3 książek „Mruczący Kotek. Zajęcia relaksacyjne dla przedszkolaków”, „Wspólna przygoda. Zestaw do prowadzenia umiejętności społecznych” oraz „Trening Umiejętności Społecznych dzieci i młodzieży Przewodnik dla terapeutów”.

Joanna Węglarz

Psycholog, Dyrektor NPDN Studio Psychologiczne

Prowadzący webinar

Środa 17.08.2022

19.00 - 20.00

Czas trwania 1 godzina

ZAPISUJĘ SIĘ NA BEZPŁATNY WEBINAR

Zapisuję się!
Dni
Godzin
Minut
Sekund