Mój plan na TUS
czyli zacznij nowy rok szkolny z przytupem

Dołącz do webinaru

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Webinar dla nauczycieli i terapeutów


Zapisz się, aby dowiedzieć się o 5 bardzo ważnych aspektach, których nie możesz pomijać, jeśli pracujesz lub chcesz pracować z dziećmi metodą TUS.

Poniedziałek 01.08.2022

19:00 - 20:00

Czas trwania 1 godzina

Liczba miejsc jest ograniczona!

Prowadzący:

Joanna Węglarz
Dorota Bentkowska

Wiemy, że TUS chodzi Ci po głowie… Brałaś udział w szkoleniu dotyczącym treningu umiejętności społecznym lub od jakiegoś czasu interesujesz się tym zagadnieniem i z ciekawością obserwujesz innych, którzy pracują tę metodą z dziećmi.


Być może zastanawiasz się, czy Ty również jesteś w stanie pokierować swoją ścieżką zawodową tak, by być świetną specjalistką od treningu umiejętności społecznych.


A może prowadzisz już zajęcia, ale zderzasz się z problemami, które zniechęcają Cię do dalszej pracy, a przez to Twoja motywacja spada i boisz się co przyniesie nowy rok szkolny… nie masz na to planu.


Mamy na to wszystko rozwiązanie! Zapraszamy Cię na nasz bezpłatny, zamknięty webinar: “Mój plan na TUS, czyli zacznij nowy rok szkolny z przytupem!”

Webinar kierujemy do Ciebie, jeśli:

Dla kogo jest webinar?

  • brałaś udział w szkoleniu TUS-owym
  • słyszałaś o TUS i chciałabyś zacząć pracę w tym obszarze
  • masz już doświadczenie TUS-owe, ale w Twojej głowie krążą myślą o własnym gabinecie

Czego dowiesz się na webinarze?

Dlaczego warto rozpocząć TUS-ową przygodę - być może już to wiesz, ale brakuje Ci upewnienia, że to właściwa ścieżka zawodowa?

5 aspektów, które warto wziąć pod uwagę prowadząc zajęcia TUS - powiemy Ci co najbardziej liczy się w zajęciach treningu umiejętności społecznych - upewnisz się czy to masz

Problemy, jakie mogą zniechęcić Cię do działania - problemy pojawiają się zawsze, na webinarze podpowiemy, jak sobie z nimi radzić i przekuć w wyzwanie

Efektywne sposoby na budowanie własnej motywacji - każdemu czasami brakuje chęci i pomysłów na pracę. Podpowiemy, jakie sposoby motywacji są sprawdzone i w naszym przypadku najskuteczniejsze.

Założycielka Studia Psychologicznego, w ramach którego przeszkoliła już ponad 2000 specjalistów z całej Polski. Współautorka metodologii TUS Węglarz, Bentkowskiej. Autorka trzech książek na temat pracy metodą TUS oraz sklepu pomocetus.pl.

Joanna Węglarz

Psycholog, Dyrektor NPDN Studio Psychologiczne

Prowadzące webinar

Współautorka metodologii TUS Węglarz, Bentkowskiej. Autorka trzech książek na temat pracy metodą TUS oraz sklepu pomocetus.pl. Na co dzień pracuje z dziećmi oraz prowadzi centrum terapii, w którym w treningach umiejętności społecznych bierze udział ponad 150 dzieci rocznie.

Dorota Bentkowska

Psycholog, Dyrektor Centrum Terapeutycznego Błękitna Chatka

01.08.2022

19.00 - 20.00

Czas trwania 1 godzina

Podsumowując

  • Nabierzesz pewności, że TUS jest dla Ciebie
  • Będziesz wiedzieć w czym TUS może pomóc i jak Ty możesz się sprawdzić jako terapeuta w tym obszarze
  • Stawisz czoła problemom, dzięki czemu nabierzesz rozpędu do pracy
  • Będziesz potrafiła z sukcesem pracować nad swoją motywacją
  • Wystartujesz z nową energią i planem działania w nowy rok szkolny!

ZAPISUJĘ SIĘ NA BEZPŁATNY WEBINAR

Zapisuję się!

Dla uczestników webinaru przewidujemy niespodziankę!

Dni
Godzin
Minut
Sekund