Adrian Nowicki

Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego oraz SWPS we Wrocławiu. Nauczyciel, coach, trener kompetencji miękkich. Swoje doświadczenie na codzień zdobywa w pracy nie tylko w szkole, ale również poprzez współpracę ze stowarzyszeniami i instytucjami wspierających dzieci i młodzież. Jego pasją jest towarzyszenie drugiemu człowiekowi w zmianie.

Grażyna Michalczuk

doświadczony pedagog, dyrektor zespołu szkół, nauczyciel biologii i przyrody. Trener zastępowania agresji, koordynator organizacji pracy i rozwiązywania kwestii spornych w 5 przedszkolach prywatnych. Nieustannie rozwija się na kursach i szkoleniach, między innymi z mediacji rodzinnych, zakresu Zarządzania Oświatą, coachingu i mentoringu, pedagogiki leczniczej czy treningu umiejętności społecznych.

dr Maciej Dębski

Założyciel i prezes Fundacji. Socjolog problemów społecznych, wykładowca akademicki, edukator społeczny, ekspert w realizacji badań naukowych, ekspert Najwyższej Izby Kontroli, Rzecznika Praw Obywatelskich, Fundator i Prezes Fundacji DBAM O MÓJ Z@SIĘG, autor/współautor publikacji na naukowych z zakresu problemów społecznych (bezdomność, przemoc w rodzinie, uzależnienia od substancji psychoaktywnych, uzależnienia behawioralne), autor/współautor dokumentów strategicznych, programów lokalnych, pomysłodawca […]

Przemysław Staroń

Psycholog, wykładowca, trener i edukator, autor bestsellerowej serii “Szkoła bohaterek i bohaterów”. Nagrodzony przez Komisję Europejską twórca Zakonu Feniksa, tutor ponad 50 olimpijczyków z filozofii. Nauczyciel Roku 2018, finalista Global Teacher Prize 2020, Digital Shaper 2020, Członek Kolegium Ekspertów Instytutu Strategie 2050. Twórca #utrzy, wyróżniony w konkursie im. Ireny Sendlerowej „Za naprawianie świata” i konkursie […]

Marta Młyńska

germanistka, trenerka, szkoleniowczyni, edukatorka, coachka, wykładowczyni, twórczyni kreatywnych warsztatów i szkoleń, studentka psychologii, finalistka konkursu Nauczyciel Pomorza 2018, ambasadorka Fundacji Kosmos dla Dziewczynek, programów Fundacji Digital University: Be. Eco i Be. Net,  Członkini Kolegium Ekspertów Instytutu Strategie 2050

dr Elżbieta Zubrzycka

Magister biologii (specjalizacja: biochemia); magister psychologii (specjalizacja: psychologia kliniczna); doktorat z nauk humanistycznych uzyskany w 1986 roku. Jest autorką 6 książek dla dorosłych i 30 książek dla dzieci, z których sześć zostało lekturami szkolnymi. Stworzyła Program “Bezpieczne Dziecko” mający chronić dzieci przed przemocą i wykorzystaniem seksualnym. Na program składają się książki autorstwa dr Elżbiety i innych profesjonalistów. Prowadziła prywatną działalność terapeutyczną.

Adrian Borowik

Ukończył Uniwersytet Warszawski na Wydziale Pedagogicznym, specjalność Animacja Społeczno-Kulturalna, jednak to na autyzmie skupiły się jego główne zainteresowania. Od 2005 roku pracuje z dziećmi z autyzmem uczestnicząc w różnych systemach terapeutycznych, kursach oraz konferencjach. Tworzy Przylądek Dobrej Nadziei, w ramach którego prowadzi warsztaty oraz szkolenia dotyczące pracy z osobami z autyzmem.

Irmina Żarska

twórczyni, opiekunka i wykładowczyni kierunku Innowacyjne i kreatywne metody pracy z uczniem w Akademii Ateneum w Gdańsku, koordynatorka do spraw wdrażania nowoczesnego systemu edukacji i nauczycielka języka polskiego w Prywatnej Szkole Podstawowej im. T. Halika w Redzie. Ambasadorka Wiosny Edukacji. Twórczyni i koordynator ogólnopolskich oraz lokalnych inicjatyw edukacyjnych mających na celu propagowanie nowoczesnej i kreatywnej edukacji.